Передача досвіду зелених
публічних закупівель
зі Словаччини в Україну
baneer
Оберіть мову сайту

Відгуки

Слухачі онлайн-курсу із ЗПЗ діляться враженнями від навчання:

 

«Онлайн-курс сподобався, проект цікавий, хотіла б отримувати і надалі інформацію та матеріали щодо проведення «зелених закупівель». Дуже бажано, щоб такі аспекти були детально прописані на законодавчому рівні”

Юлія Орел, Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради

 

«Інформативний, доступний, цікавий навчальний курс «Зелені публічні закупівлі», обов’язково в роботі буду, використовувати принципи та методи «зелених закупівель». В побуті після проходження курсу при купівлі товару шукаю знак екологічного маркування “Зелений журавлик» і якщо знаходжу то обов’язково купую. Ви робите дуже добру і важливу роботу для нашої країни. Дякую!»

Кондратенко Ірина, Кулябівська сільська рада

 

«Курс сподобався, дізналась багато нової інформації, тепер буду використовувати її на практиці в роботі. Щиро вдячна авторам проекту, та бажаю натхнення на створення нових”

Наталія Козярук, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради “Білоцерківський пологовий будинок”

 

«Курс пройшла дуже швидко, стислий, конкретний зміст»

Тетяна Гопкало, ГУ житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради

 

«Проект був дуже цікавим та корисним в подальшій роботі. Мені сподобалось підсумкова зустріч на якій було обговорено все , що було не зрозуміло в процесі онлайн навчання. Дякую організаторам за проведений семінар. Було б дуже добре, якби такі зустрічі організовувались хоча б 1 раз в квартал. На яких замовникам допомагали б формувати вимоги по закупівлях – на даний час дуже гостро стоїть питання будівництво та дороги»

Ірина Геля, Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області

 

«В лекцiйних модулях я б нiчого не змiнювала. Все доступно й легко. Одне, що хотiлося – це щоб питання з кожною спробою трiшки змiнювалися. А так все сподобалось. Дякую, за такий проект, який знайомить з Зеленими публічними закупівлями та допомагає державним органам правильно планувати і здійснювати їх. Окрема вдячність за можливiсть онлайн навчання»

Ярмоленко Віта, Управління фінансів Яготинської районної державної адміністрації

 

«Курс потрібний: дізнались про механізм використання екологічної складової в межах чинного на сьогодні законодавства в сфері публічних закупівель»

Тетяна Поліщук, Управління економіки Броварської міської ради

 

«Відвідала семінар, дуже задоволена: чудові лектори, реальні приклади, цікаві живі дискусії, а головне: обговорювалися не лише теоретичні, а й практичні питання»

Оксана Прокопець, Виконавий комітет Обухівської міської ради

 

«Даний навчальний курс був цікавий та корисний. Але для мене, як людини, яка тільки починає своє знайомство з публічними закупівлями, дещо важко сприймалась інформація. Дуже багато теорії, хотілось би більше прикладів для більшого сприйняття теоретичної інформації.  Дякую за наданий матеріал в онлайн курсі та практичний семінар!”

Людмила Осипчук, Броварська районна державна адміністрація