Передача досвіду зелених
публічних закупівель
зі Словаччини в Україну
baneer
Оберіть мову сайту

Експерти із зелених публічних закупівель обговорять освітній онлайн курс ЗПЗ перед його офіційним запуском

23.03.2018

Українські експерти зустрінуться у квітні для обговорення онлайн-програми з впровадження зелених публічних закупівель на державному рівні.

Зустріч відбудеться у форматі круглого столу. До участі запрошені фахівці, які мають безпосереднє відношення до процесу ЗПЗ в Україні: представники Мінекономрозвитку, а також ДП «Система публічних електронних закупівель

«ProZorro». Також у зустрічі візьмуть участь держслужбовці Київської обласної адміністрації та міської ради міста Біла Церква – адже саме Київщина стала пілотною у реалізації зазначеного проекту.

Нагадаємо, проект “Зелені публічні закупівлі: Передача досвіду зі Словаччини в Україну” стартував у 2017 році за спільної ініціативи ГО GoLOCAL, Slovak Centre for Communication and Development та за підтримки SlovakAid.

Цей освітній українсько-словацький проект передбачає, перш за все, навчання державних службовців, відповідальних за проведення тендерних процедур.

Важливою частиною проекту є розробка та запуск освітньої онлайн програми для всіх тих, хто бажає дізнатися про механізм «екологічних закупівель», або ЗПЗ та використовувати його в подальшій роботі.

Наразі, етап розробки онлайн курсу українськими та словацькими експертами завершено, тож після обговорення його змісту фахівцями з держустанов, курс буде повністю готовий до запуску.